o firmie

referencje

W naszej działalności stawiamy zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu, dzięki czemu grono naszych Klientów poszerza się przede wszystkim dzięki rekomendacjom.

Oficjalna strona Sebastiana Kawy

Internet Progress to firma którą z z pewnością można polecić tym, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań.

Szybownictwo to bardzo spektakularny sport dla ludzi uprawiających tą dyscyplinę, ale trudny do pokazania szerszej publiczności. Dzięki grafikom firmy udało się stworzyć niezwykle ciekawy projekt, który oddaje klimat zawodów w trójwymiarowej przestrzeni.

Indywidualnie zaprojektowana strona, panel administracyjny dostosowany do poziomu zaawansowania użytkownika, możliwość konsultacji i wprowadzania zmian na każdym etapie tworzenia projektu to warunki, które każda firma powinna realizować podobnie jak Internet Progress.

Szczerze polecam – Sebastian Kawa
Pilot szybowcowy, dziesięciokrotny złoty medalista mistrzostw Świata i  Europy.

Klub squasha www.aerosquash.pl

Z firmą Internet Progress mieliśmy okazję współpracować przy projektowaniu logo oraz wykonaniu kompletnej strony internetowej dla naszego klubu squasha.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, przede wszystkim ze względu fakt, że firma Internet Progress bardzo dynamicznie reagowała na wszystkie nasze potrzeby i bardzo szybko uwzględniała w projekcie nasze komentarze. Ponadto, jej pracownicy byli dla nas zawsze dostępni i zawsze służyli nam swoją ekspercką wiedzą.

Z Internet Progress będziemy jeszcze na pewno współpracować przy kolejnych projektach, a tymczasem z pełną odpowiedzialnością polecamy ich wszystkim poszukującym szybkiej i elastycznej, a jednocześnie profesjonalnej firmy projektowej.

Zarząd GK Partners sp. z o.o. – klub squasha www.aerosquash.pl

Wydawnictwo Verbum Nobile

Firma Internet Progress zaprojektowała i wykonała dla nas stronę internetową oraz logo.

Strona jest dopasowana do potrzeb naszego wydawnictwa, przyciągająca wzrok, przejrzysta i prosta w obsłudze nawet dla niedoświadczonego administratora. Pracownicy firmy są zawsze pomocni przy rozwijaniu strony i dodawaniu nowych elementów i zawsze proponują nam najlepsze rozwiązania. To młody zespół, otwarty na nowe pomysły, a współpraca z nim to prawdziwa przyjemność.

Jesteśmy zadowoleni z usług firmy Internet Progress i możemy ją z czystym sumieniem polecid innym przedsiębiorcom.

Maja Wolsan, Dyrektor Wydawniczy

JM Translations

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Internet Progress. Starannie dopracowana strona internetowa powstała w ekspresowym tempie, głównie dzięki sprawnej komunikacji i kreatywności jej pracowników.

Moje potrzeby zostały szczegółowo przeanalizowane, a następnie powstał projekt w pełni spełniający moje oczekiwania. Firma Internet Progress nie tylko wzięła pod uwagę wszystkie moje zalecenia, ale również wykazała się własną inicjatywą, podsuwając dodatkowe rozwiązania. W efekcie powstała strona internetowa, która świetnie spełnia swoje zadania i znakomicie reprezentuje moją firmę.

Z czystym sumieniem mogę polecić Internet Progress każdemu przedsiębiorcy!

Anna Julia Mamińska, JM Translations

GURKL.pl – projekt edukacyjny

Firma Internet Progress zrealizowała w bardzo krótkim czasie na rzecz “GURKL.pl – projekt edukacyjny” serwis internetowy obejmujący zarówno projekt graficzny, jak i zaawansowane narzędzia zarządzania treścią, formularzami i ankietami.

Poza szybkim wdrożeniem zaawansowanych funkcji technicznych realizację zadania przez firmę Internet Progress wyróżniało niezwykle pozytywnie profesjonalne doradztwo, elastyczność, gotowość do rozwiązywania ważnych dla projektu problemów praktycznych oraz proponowanie nowych, ważnych i wysoko ocenianych przez Użytkowników serwisu GURKL.pl funkcjonalności i ich szybkie wprowadzanie.

Na wysoką ocenę zasługuje z pewnością wysoki poziom usług serwisowych świadczonych już po zakończeniu realizacji projektu. Dlatego, w pełni usatysfkacjonowany z dotychczasowej współpracy, planuję dalszy rozwój serwisu GURKL.pl i innych projektów internetowych z pomocą ekspertów Internet Progress.

dr Tomasz Rostkowski

Inspiring Solutions Academy

Firma Internet Progress wykazała się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Usługi oferowane przez firmę spełniły w pełni nasze oczekiwania, a wszystkie działania wykonywane były terminowo i zgodnie z zaleceniami. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, dlatego polecamy Internet Progress jako solidnego wykonawcę.

Kamila Lubiecka, Inspiring Solutions, Szkoła Główna Handlowa

Copyright © 2010 Internet Progress

biuro@internet-progress.pl +48 609 04 06 81