o firmie

kim jesteśmy

Internet ProgressInternet Progress jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie tworzenia serwisów internetowych oraz szeroko pojętego e-marketingu. W swojej pracy nie boimy się wyzwań, nieustannie szukając nowych rozwiązań, które pozwolą naszym Klientom w pełni wykorzystać możliwości płynące z technologii internetowych.

Firma, założona w czerwcu 2009 roku, od początku swego istnienia świadczy usługi na rynku polskim, holenderskim i niemieckim. Międzynarodowe doświadczenie pozwala nam lepiej rozumieć zmieniające się trendy rynkowe i dopasowywać konkretne rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.

Podstawową zasadą naszej działalności jest uważne słuchanie Klienta. Stosujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie, aby świadczone przez nas usługi w pełni spełniały Państwa oczekiwania. W naszej pracy dbamy o zgodność ze światowymi standardami i najlepszymi praktykami. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy pozostać wiarygodnym partnerem dla naszych Klientów na długie lata.

Wspieramy rozwój internetu:

Mozilla FoundationInternet Progress wspiera Mozilla Foundation

Wierzymy iż działalność Fundacji Mozilla, a w szczególności przeglądarka FireFox, tworzona przez tą organizację non-profit, jest gwarantem swobodnego rozwoju sieci World Wide Web. To niezmiernie ważne, aby ten obszar nigdy nie został zmonopolizowany przez komercyjne organizacje!

Przekaż darowiznę na rzecz Mozilla Foundation

Wikimedia FoundationInternet Progress wspiera Wikimedia Foundation

Niewątpliwie projekty Fundacji Wikimedia, pośród których naczelne miejsce znajduje Wikipedia, są jednym z najważniejszych źródeł wartościowych treści w Internecie. Właśnie dzięki takim inicjatywom Internet staje się płaszczyzną swobodnego współdzielenia wiedzy i łączenia ludzi ponad podziałami.

Przekaż darowiznę na rzecz Wikimedia Foundation

WordPress FoundationInternet Progress wspiera WordPress Foundation

WordPress to niezwykle rozbudowana, elastyczna i niezawodna platforma, która stała się najpopularniejszym chyba rozwiązaniem typu CMS funkcjonującym w globalnej sieci. Rozwiązaniem, z którego sami z dumą korzystamy! Fundacja WordPress czuwa nad pomyślnym rozwojem tego systemu i wspiera jego twórców.

Przekaż darowiznę na rzecz WordPress Foundation

Copyright © 2010 Internet Progress

biuro@internet-progress.pl +48 609 04 06 81