kariera

oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres rekrutacja@internet-progress.pl.

Programista XHTML / CSS

Poszukujemy programisty XHTML / CSS do stałej współpracy zdalnej.

Wymagane kompetencje:

  • tworzenie kodu XHTML / CSS zgodnego z normami W3C (W3C Valid XHTML 1.0 Strict);
  • poprawne działanie stron w przeglądarkach: IE6, IE8, Opera, FireFox, Safari, Chrome;
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop;
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu szablonów dla jednego z silników: Joomla, WordPress, Drupal, Blogger, osCommerce, Magento, OpenCart lub innych;
  • mile widziana znajomość podstaw SEO;
  • mile widziana znajomość JavaScript, AJAX;
  • proszę poinformować nas o innych Państwa kompetencjach!

UWAGA! Zapraszamy do kontaktu również osoby, które nie posiadają powyższych kompetencji, jednak są skłonne je opanować; Prosimy o wyraźne zaznaczenie tego w Państwa zgłoszeniu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie szablonów XHTML/CSS z plików PSD;

Oferujemy:

  • uczciwą współpracę zdalną na jasnych warunkach;
  • terminowe i pewne wypłaty należności;
  • współdzielenie technicznego know-how;

Przy wyborze osób do współpracy brane pod uwagę będą zarówno kompetencje i doświadczenie, jak i oczekiwane zarobki. Prosimy do zgłoszenia dołączyć wycenę „pocięcia” grafiki z PSD i zaprogramowania szablonu XHTML (pojedyncza podstrona).

Grafik WWW / Webdesigner

Poszukujemy grafika www / webdesignera do współpracy zdalnej.

  • doskonała znajomość programu Adobe Photoshop;
  • szczególnie mile widziana dodatkowa znajomość Adobe Flash;
  • doświadczenie przy projektowaniu grafiki na potrzeby stron internetowych, potwierdzone realizacjami w portfolio
  • mile widziana znajomość Adobe Illustrator, InDesign, CorelDRAW, Gimp lub innych programów graficznych;
  • mile widziane doświadczenie w DTP;

Oferujemy:

Przy wyborze osób do współpracy brane pod uwagę będą realizacje w portfolio, kompetencje i doświadczenie oraz oczekiwane zarobki. Prosimy do zgłoszenia dołączyć wycenę wykonania typowego projektu graficznego w PSD (pojedyncza podstrona).