kariera

nasze wartości

W Internet Progress wierzymy, że zaangażowani i zadowoleni ze swojej pracy ludzie stanowią największy kapitał firmy. Codziennie dokładamy starań, aby nasi współpracownicy mogli rozwijać się w obszarach zgodnych z ich zainteresowaniami. Jednocześnie stwarzamy możliwości poszerzania wiedzy w zakresie technologii internetowych, dbając o nieustanny rozwój pracowników Internet Progress.

Wielu naszych współpracowników łączy pracę ze studiami na kierunkach technicznych lub ekonomicznych. Oferując elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy na odległość wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy pragną zweryfikować w praktyce zdobywaną na uczelni wiedzę i umiejętności.

Uważamy, że podstawę rozwoju usług internetowych stanowi nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. W Internet Progress cenimy i promujemy inicjatywę oraz kreatywność w działaniu. Zależy nam na tym, aby nasi współpracownicy doskonalili swoje umiejętności poprzez dbałość o najwyższą jakość wykonywanej pracy oraz ciągłe podejmowanie nowych wyzwań.

Copyright © 2010 Internet Progress

biuro@internet-progress.pl +48 609 04 06 81