Bebiko Junior 3 – co to takiego?

Dla każdego rodzica jego dziecko jest najważniejszą istotą w życiu. Pragnie zapewnić mu jak najlepszą opiekę, dbając o zdrowie oraz rozwój swojej pociechy. Organizuje wszystko, co tylko się da tak, by niczego mu nie zabrakło. Czasem nawet poświęcając swoje własne przyjemności na rzecz dziecka. To zdrowa relacja dziecka z rodzicem ma wpływ na pozytywny rozwój wielu układów organizmu. Jednym z bardzo ważnych elementów rozwoju jest odpowiednie zadbanie o prawidłowe żywienie. 

Czym jest Bebiko Junior 3?

Bebiko Junior 3 jest mlekiem, które można bez obaw zastąpić po karmieniu piersią. Jest wysoko bogatym mlekiem zastępczym, które zostało wytworzone z najwyższych jakościowo składników. To bezpieczny zamiennik mleka matki, pozytywnie wpływający na rozwój dziecka. 

Mleko pomaga uzupełnić wszelkie zapotrzebowanie na wiele ważnych, odżywczych składników, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Bez tych składników maluch nie miałby dostarczonych w odpowiednich ilościach potrzebnych substancji, bez których nie może obejść się jego rozwój. Wystarczą tylko 2 kubku Bebiko Junior 3, by dzienne zapotrzebowanie na żelazo oraz wapń zostało pokryte. Dzięki mleku dostarczymy maluchowi także odpowiednią ilość witaminy D, bez czego nie może obejść się prawidłowe wchłanianie substancji odżywczych. 

Dla kogo zostało stworzone Bebiko Junior 3?

Bebiko Junior 3 to mleko modyfikowane, świetnie nadające się jako kolejny krok w świadomym odżywianiu oraz dostarczaniu niezbędnych substancji odżywczych dziecku. Zostało stworzone z myślą o prawidłowym rozwoju, dbając również o stymulowanie prawidłowego pobudzania organizmu. Mleko nadaje się dla każdego dziecka, które nie jest uczulone na jego skład. Przedział wiekowy, dla którego Bebiko Junior 3 sprawdzi się najlepiej, to od roku do dwóch lat. 

Mleko modyfikowane pozwala odciążyć matkę od trudnej roli, jaką jest karmienie matki, nie zabierając dziecku niczego, co było dostarczane naturalnie.